مانیتور صفحه لمسی پاناسونیک BF1 SeriesTH-80BF1 / TH-65BF1 / TH-50BF1

  • توضیحات
  • نظرات (0)

توضیحات

اتصال ايجاد كردن. اشتراک گذاری. یک صفحه کلید روشن
این بهترین چیز را در مردم به ارمغان می آورد.
ارتباط خوب در دفتر یا کلاس درس مهم است. پاناسونیک BF1 سری ابزارهایی را که لازم است برای دستیابی به آن در اختیار شما قرار می دهد قرار می دهد. شروع به ارائه بر روی تخته سفید بلافاصله، واردات و تغییر رسانه های بی سیم، ایده های طوفان مغزی با تیم در مکان های از راه دور، و پیشرفت ایمیل مستقیم از صفحه نمایش. همه اینها را از یک صفحه نمایش لمسی بصری با کمترین کابل و بدون نیاز به یک راه دور استفاده کنید.

نوار منوی بر روی صفحه شما را در کنترل نگه می دارد
در حالی که شما برای جستجوی محتوا یا توابع جستجو می کنید، جمعیت یا منوهای بی پایان خود را از دست ندهید. با BF1 سری، همه چیز این است که در نوار منوهای مخفی در پایین صفحه قرار بگیرد که دسترسی سریع به ورودیهای منبع، ابزارهای تخته سفید و سایر کنترلهایی که بیشترین استفاده را میگیرد، ارائه میشود. حتی زمانی که فشار روی شماست، به نظر یک طرفدار نگاه کنید.

نوار منو کاربر پسند
توابع اغلب مورد استفاده مانند انتخاب ورودی، قلم ابزار، ابزار بزرگ شدن و کنترل حجم صدا در نوار منو یافت می شود. دسترسی به اطلاعات دقیق و یا پنهان کردن آن برای صفحه نمایش تمام صفحه بدون وقفه.

من یک بلاک متن هستم، روی دکمه ویرایش کلیک کنید تا این متن را تغییر دهید. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.


اولین نفری باشید که دیدگاهی را ارسال می کنید برای “مانیتور صفحه لمسی پاناسونیک BF1 SeriesTH-80BF1 / TH-65BF1 / TH-50BF1”